Béčko potupilo Vraňany sedmi góly!

V předposledním domácím klání této sezóny hostila naše rezerva před zápasem čtvrtý tým tabulky AFK Vraňany, zatímco my jsme se nacházeli na místě devátém. Favorit tak byl jasně dán.

Od prvních vteřin bylo toto postavení obou mužstev jasně znát. Během prvních šesti minut si vraňanští vytvořili snad sedm tutových šancí. Jejich zakončení naštěstí většinou skončilo mimo branku, na břevně a dvakrát na brankové čáře zasahovali Šuda s Kinterem. Těchto šancí mohly Vraňany litovat v minutě osmé. To Malík napřáhl za velkým vápnem a čistým bodlem překonal přesnou střelou k tyči hostujícího gólmana Mikše.

Hosté opaření touto situací polevili a pustili nás postupně víc do hry. Paradoxně se jim podařilo vyrovnat z té asi nejméně vážnější šance. Z protiútoku se mohl radovat z gólu Raichl.

Hostům však opětovně narostlé sebevědomí spadlo na úplné dno po půlhodince hry. Akci vedenou Kulhavým a Dobiášem zakončil svým prvním gólem v sezóně Pavel Poláček. Ten se poté těsně před koncem prvního poločasu objevil v další šanci, ale nezištně přihrál před prázdnou branku Kulhavému, pro něhož nebyl problém doklepnout míč do sítě.

Druhý poločas bylo na hřišti již jen jedno mužstvo, Vraňany si za druhé dějství vytvořili všehovšudy tři šance. Na rozdíl třídy zvyšoval přesnou střelou David Hemr.

V sedmdesáté minutě musel rozhodčí Horvát dokonce tasit červenou kartu pro hostujícího Krejžíka.

V závěru jsme již neškodného soupeře popravili třemi góly během pěti minut. V 86. minutě proměnil pokutový kop gólman Luboš Šuda, jehož o minutu později napodobil taktéž z penalty Richard Kinter. V nastavení pak na konečných 7:1 zvyšoval Denis Klier, který si bez problémů poradil s vyběhnuvším brankářem Mikšem.

FK Kralupy 1901 "B" – AFK Vraňany 7:1 (3:1)

Góly: 8. Malík, 30. Poláček, 41. Kulhavý, 57. Hemr, 86. z pen. Šuda, 87. z pen. Kinter, 90. D. Klier – 22. Raichl

Sestava: Šuda – Astaloš, Černý, Nikolov, Kinter (90. Felix) – Malík, A. Kolmistr, Kulhavý, Poláček (46. D. Klier) – Dobiáš (46. Valdhans), Hemr (64. Pečený)

Rozhodčí: Jiří Horvát