Áčko pod novým trenérem rozstřílelo Jeviněves 7:1

Po nevydařeném derby na nás čekal další těžký soupeř. Byl jím v tu dobu druhý celek tabulky Sokol Jeviněves.

Zápas však začal oproti všem prognózám a předpokladům. Běžela teprve šestá minuta a již jsme vedli o dvě branky díky šťastným trefám Blažka a Růžičky, kteří míč do branky doslova dotlačili. Jeviněveští stačili zanedlouho snížit, ale to bylo z jejich strany v podstatě vše.

Diktovali jsme tempo hry a vytvářeli si tak i gólové šance. Ty buď končily nepřesným zakončením nebo nepřesnou finální přihrávkou.

Do konce prvního poločasu se nám však podařilo skóre navýšit. Na konci okulahodící akce, vedenou Blažkem, Kolmistrem a Kefurtem, byl Matěj Řenč a ten nekompromisní střelou zvýšil na 3:1.

Druhý poločas jsme již tak aktivní nebyli, ale góly jsme přidávali i nadále. V 80. minutě se prosadil po individuální akci teprve patnáctiletý debutant Vojtěch Pakandl, který byl na hřišti všeho všudy dvě minuty. Poté se rozjel gólostroj jménem Dalibor Dobiáš. Za dvanáct minut zkompletovat hattrick, to už je slušný počin.

Jeviněves jsme tak na domácí půdě roznesli v poměru 7:1.

FK Kralupy 1901 - Sokol Jeviněves 7:1 (3:1)

Góly: 5. Blažek, 6. Růžička, 41. Řenč, 80. Pakandl, 81., 88. a 90. Dobiáš

Sestava: Moučka - Hájek (60. D. Klier), Černý, Řenč, Kinter - M. Kolmistr, Kefurt (82. Vančura), Šíma, Pexa - Růžička (70. Dobiáš), Blažek (78. Pakandl)