Kralupští si zajeli pod Bezděz pro nadílku

Černý týden jak vystřižený z hororu zažívají v Kralupech. Po disciplinárních trestech a odečtení bodů, přišla vzápětí hořká pilulka s příchutí 7 gólů od Bělé. I když výsledek nenapovídá, po úvodním oťukávání mohli jít do vedení Kralupští a to i do dvojnásobného kdyby své obrovské šance proměnil J. Polák, který dvakrát zklamal v zakončení v tváři tvář domácímu gólmanovi. A jak to bývá, potvrdilo se staré známé pravidlo "nedáš dostaneš" -  domácím stačila sedmiminutovka na konci prvního poločasu, kdy třikrát udeřil po hrubých chybách hostující obrany.

Druhý poločas začal náporem hostů a několika dobrými příležitostmi, bohužel pro Kralupské ani jedna neskončila v domácí brance. Místo aby hosté korigovali, opět propadli v obraně a domácí lehce vstřelily čtvrtou branku, po této brance hosté odešli psychicky a do konce zápasu se domácí radovali ještě třikrát.

Výsledek i přes to vše je pro Kralupské až příliš krutý,nikoli nespravedlivý. Domácí využili všechny příležitosti ke skórování, které jim nabídla hostující obrana.