Povinnost splněna, zisk 3 bodů a postup do semifinále poháru!

V rámci 16.kola náš tým zavítal na hřiště poslední Nové Vsi, která se sedmi body uzavírá tabulku okresního přeboru. Od úvodu jsme soupeře přehrávali a po zásluze jsme šli do vedení. Müller si vyměnil míč s Pavlem Peškem, aby se ocitl sám před domácím brankářem a bez problému skóroval. Tento gól naše hráče uspokojil, čehož využila Nová Ves k brzkému vyrovnání. Díky další brance Müllera jsme nakonec odcházeli do kabiny s jednogólovým náskokem.

    Po důrazné domluvě trenéra Šimka vstoupily Kralupy do druhého poločasu aktivně a soupeře zatlačily na jeho polovinu. Domácí si počínali v obraně hodně naivně, čehož dvakrát využil střelec zápasu Müller. Poté Kralupy přestaly hrát a zápas se spíše dohrával. Skóre se ovšem měnilo ještě jednou. Po chybě v obraně Kralup se dostal k míči domácí hráč, který nechytatelnou střelou upravil kosmeticky upravil výsledek. Souboji s posledním celkem chyběl náboj, jelikož podle papírových předpokladů se mělo jednat o jednoduchý duel a zisk povinných tří bodů do tabulky. Úkol jsme tedy splnili, ale s předvedenou hrou nemůžeme a ani nejsme spokojeni.

 

Sokol Nová Ves - FK Kralupy 1901 2:4 (1:2)
Branky: 18., 37., 48. a 66. Müller

Sestava: Půček - Beneš, Černý, Krpec, Řenč - Topol, Tarbaj, P. Pešek (59. J. Matějček), Vokoun - Müller (83. Zima), M. Pešek (72. Stegbauer).