Z Dřínova bez bodu

Ve třináctém kole III. třídy Mělnicka jsme zajížděli na horkou půdu do Dřínova.


Dřínovští fotbalisté i diváci to hned od úvodního hvizdu vzali pěkně „od podlahy“. Především domácí hráči v čele s Mynaříkem a Kymplem si po celý zápas říkali o vyloučení. Co se týče samotné hry, tak první poločas byl v naší režii. Domácí si vytvořili pouze pár pološancí. Naše příležitosti končily buď nepřesnou koncovkou nebo špatně řešenou finální fází.

Druhý poločas začal kombinací mezi bratry Kolmistry a Klierem, po které následoval faul gólmana v pokutovém území na Vojtěcha Pakandla. Nařízený pokutový kop proměnil spolehlivý exekutor Matěj Řenč. Bohužel, prakticky z protiútoku bylo vyrovnáno. Z rohového kopu se nechytatelnou hlavičkou prosadil Kozák.

Další průběh utkání odpovídal spíše bramboračce a o často bylo vidět, především ze strany domácích, i nějaké to asijské bojové umění.

Již tak vyhrocený závěr utkání vzal posléze do svých rukou rozhodčí Vladimír Kotek. V nastaveném čase i přes signalizaci pomezního neodpískal třímetrový ofsajd a útočník Hampejs neměl problém prostřelit gólmana Šoura.

 

Z Dřínova tak odjíždíme pokopaní a hlavně bez jakéhokoliv bodového zisku.

 

 

 

Sokol Dřínov – FK Kralupy 1901     2:1 (0:0)

Góly: 48. Řenč – 50. Kozák, 90. Hampejs

Sestava: Šour – Hájek, Grich, Řenč, Kinter – M. Kolmistr, Polák, A. Kolmistr, Blažek – Pakandl, D. KlierKaučuk do toho!!!!